Policjanci z Malborka zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który miał w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli ponad 4 kg amfetaminy. Prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj decyzją sądu zatrzymany trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do10 lat pozbawienia wolności.

Z piątku na sobotę w nocy dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do awantury.

Na miejsce zostali skierowani policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, którzy podczas przeprowadzania interwencji znaleźli u 46-latka paczkę zawiniętą w czarną folię w której znajdował się biały proszek. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina.

W trakcie przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych funkcjonariusze znaleźli kolejne paczki z narkotykami.  Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 4 kg amfetaminy. 46-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na tej podstawie i na wniosek policjantów oraz prokuratury  sąd zastosował wobec 46-latka areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię