Foto: archiwum

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili działania pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowane były na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W sumie funkcjonariusze zatrzymali sześciu mężczyzn z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane.

W miniony weekend, w nocy z 10 na 11 lutego br., śremscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Poznania prowadzili akcję pn. „Dyskoteka”. W ramach działań policjanci zorganizowali na terenie powiatu śremskiego kilka posterunków kontrolnych oraz patrolowali rejon wokół dyskoteki w Manieczkach.

W sumie, w ciągu trzech godzin, policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, w wieku od 21 do 34 lat, którzy posiadali narkotyki. Dwóch mężczyzn, 21-latka z powiatu wschowskiego i 34-latka z powiatu poznańskiego, mundurowi zatrzymali w Manieczkach. Młodszy z mężczyzn posiadał 8 tabletek extasy, a starszy dwa woreczki z amfetaminą. Kolejne dwie osoby funkcjonariusze zatrzymali na posterunku kontrolnym w Pucołowie. Tam 25-latek z powiatu wschowskiego posiadał woreczek foliowy z amfetaminą, 2 tabletki extasy i marihuanę w pudełku po zapałkach. Natomiast 26-latek z powiatu wolsztyńskiego w kieszeni od spodni miał woreczek z amfetaminą. Ostatnich dwóch mężczyzn policjanci zatrzymali w Śremie, podczas patrolowania rejonu targowiska przy ul. Grunwaldzkiej. Młodszy z mężczyzn, 23-letni śremianin, posiadał zwitek foliowy z amfetaminą, a starszy 33-letni mieszkaniec Śremu, miał zwitek foliowy z marihuaną.

Wszystkie te osoby trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków i teraz czekają ich sprawy w sądzie.

Źródło: Wielkopolska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię