Ilustracja

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w piątek, 27 stycznia na terenie gminy Kisielice (powiat iławski). Policjanci patrolujący ulicę zwrócili uwagę na ciągnik rolniczy, który holował bmw. Gdy próbowali skontrolować niecodzienny zestaw, kierujący ciągnikiem mężczyzna rozpoczął ucieczkę.

W gminie Kisielice kierujący traktorem nie zatrzymał się do kontroli drogowej a wręcz zaczął uciekać. Podczas patrolu miasta i gminy Kisielice funkcjonariusze zauważyli, że traktor rolniczy holuje bmw, który było bez oświetlenia. Policjanci postanowili zatrzymać kierującego do kontroli drogowej. Kiedy użyli sygnałów świetlnych jak i dźwiękowych kierujący traktorem nie zatrzymał się a wręcz zaczął uciekać. Funkcjonariusze podjęli pościg za pojazdami i po chwili zatrzymali kierującego ciągnikiem.

Okazał się nim 21-latek, natomiast bmw kierował 16-latek. 21-latek oświadczył, że poprosił młodszego znajomego, aby ten pomógł mu holować jego auto. Mężczyzna za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami a 16-latek za kierowanie pojazdem mechanicznym w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię