Zambrowscy policjanci zatrzymali niedaleko centrum miasta mężczyznę, którzy posiadał środki odurzające. Stało się to w miejscu wskazanym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 23 latek usłyszał już zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z wtorku na środę w centrum Zambrowa policjanci sprawdzali miejsce wskazane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wskazany rejon oznaczony jest przez zambrowian jako miejsce, gdzie mogą być zażywane środki odurzające. W czasie kontroli tego miejsca przez patrol policji przechodzący tamtędy mężczyzna wyrzucił na ziemie papierowe zawiniątko. Funkcjonariusze sprawdzi czego pozbył się młody mężczyzna. Okazało się, że znajduje się w nim biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. 23 latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzut.

Zgodnie z Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię