W środę policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową oraz Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 36-latka. W domu mieszkańca gminy Masłów mundurowi zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma amfetaminy. Mężczyzna usłyszał już zarzut, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował także o jego tymczasowym aresztowaniu.

Współpraca policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową oraz przeciwko mieniu okazała się owocna. Funkcjonariusze podejrzewali, że jeden z mieszkańców gminy Masłów może mieć związek z substancjami, których posiadanie jest zabronione. Mundurowi złożyli wizytę zaskoczonemu 36-latkowi.

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy. Mężczyzna przechowywał zakazane substancje w różnych ilościach zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i gospodarczych.

W czwartek sąd orzekł o zastosowaniu wobec 36-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię