Policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępczość narkotykową. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego znaleźli i zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Dodatkowo śledczy ustalili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał te narkotyki innym osobom. Mundurowi doprowadzili 24-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz sprzedaży narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie 7 stycznia br. ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się osoba, która ma związek z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację. Podczas przeszukania mieszkania, w którym był 24-letni mężczyzna, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę. Dodatkowo śledczy zajmujący się tą sprawą ustalili, że 24-letni mężczyzna sprzedawał te środki odurzające innym osobom. Mundurowi zabezpieczone środki przekazali do dalszych badań, a zatrzymany mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu.

Województwo pomorskie – więcej wiadomości kryminalnych

W miniony piątek funkcjonariusze doprowadzili 24-latka do tczewskiej prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Teraz dalszym jego losem zajmie się sąd.
Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię