Policjanci z poznańskiego Archiwum X, funkcjonariusze z KP Tarnowo Podgórne i prokuratorzy z Prokuratury Poznań Grunwald doprowadzili do ustalenia sprawcy zabójstwa sprzed kilku lat. W maju 2015 roku, w jeziorze Lusowskim znaleziono zwłoki wędkarza. Przyczyną śmierci było utonięcie. Po latach okazało się, że było to zabójstwo.

Niedawno w Tarnowie Podgórnym był napad na jedną z restauracji. Po napadzie policjanci z miejscowego komisariatu wytypowali i zatrzymali trzech sprawców. Wszyscy trafili do aresztu. Okazało się wkrótce, że jednym z aresztowanych był przybrany syn nieżyjącego wędkarza. Pojawiły się informacje, że mógł mieć on związek ze śmiercią ojczyma.

W sprawę zaangażowali się policjanci z Archiwum X działającego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Podczas przeszukania mieszkania należącego do 42-latka znaleźli jego pamiętnik. Było w nim opisane zabójstwo ojczyma.

Mężczyzna został oddany do dyspozycji prokuratorów z Prokuratury Poznań Grunwald. Na podstawie materiałów dowodowych został mu przedstawiony zarzut zabójstwa.

Źródło: policja

1 KOMENTARZ

  1. LOL! Gość nie może iść do więzienia, jest niepełnosprawny umysłowo. Mordować ojczyma i zapisywać to sobie w pamiętniczku?! No geniusz zbrodni. Durny, a prawie mu się udała zbrodnia doskonała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię