Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole prowadzą czynności w sprawie kilkukrotnego uszkodzenia mienia w Kole, do którego doszło w okresie od 29 kwietnia do 6 czerwca 2022 roku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Każdy kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt z kolską Policją osobiście bądź telefonicznie dzwoniąc na numer tel. 47-77-44-200.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kole prowadzą czynności w sprawie kilkukrotnego zniszczenia mienia do którego doszło w ostatnich miesiącach w Kole. Na podstawie analizy dotychczas zgromadzonego przez śledczych materiału wynika, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zamieszczonego materiału filmowego lub posiadają informacje na temat jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole dzwoniąc pod numer telefonu 47-77-44-200 (dyżurny jednostki).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię