Policjanci z III komisariatu poszukują sprawców kradzieży lodówki do której doszło w lipcu b.r. w rejonie ul. Startowej. Nieznani mężczyźni zabrali ją ze skrzyni ładunkowej vw craftera. Straty wyceniono na kwotę 1 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował sylwetki trzech mężczyzn mogących mieć związek z przestępstwem. Ktokolwiek rozpoznaje ich na publikowanym materiale, proszony jest o kontakt z Policją.

Do przestępstwa doszło 20 lipca. Z przyjętego zgłoszenia wynika, że lodówka znajdowała się w skrzyni ładunkowej zaparkowanego w rejonie ul. Startowej volkswagena craftera. Właściciel utraconego mienia wycenił traty na kwotę 1 tys. zł.

Funkcjonariusze z III komisariatu prowadząc tę sprawę zabezpieczyli monitoring, obejmujący swoim zasięgiem część ulicy Startowej. Jak się okazało, na nagraniu widać sylwetki trzech młodych mężczyzn, którzy mogą mieć związek z kradzieżą lodówki. 20 lipca około godz. 5 rano przemieszczają się oni od ul. Elektrycznej w kierunku Drogi Męczenników Majdanka. Dwaj z nich, najprawdopodobniej nietrzeźwi  z trudem prowadzą rower, w bagażniku którego przewożą narzędzie budowlane. Trzeci z towarzyszy idąc drugą stroną ulicy niesie mieszadło i zagląda do zaparkowanych przy drodze pojazdów.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyzn na publikowanym nagraniu proszony jest o kontakt z KP 3 w Lublinie pod nr tel. 535 58 00 lub 997. Zapewniamy anonimowość.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię