Elbląscy policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, którego ciało zostało wyłowione z rzeki Elbląg. Niestety nie było przy nim żadnych dokumentów, ani przedmiotów, które mogłyby pomóc w ustaleniu kim jest mężczyzna. Pomimo pracy funkcjonariuszy, wykorzystania dostępnych możliwości i podjętych wysiłków, nie udało się zidentyfikować ciała. Dlatego prowadzący tą sprawę postanowili zwrócić się o pomoc m.in. do mieszkańców powiatu elbląskiego.

Kilka tygodni temu – 10 maja 2017 r. – o godz. 16:30 w rzece Elbląg (Bulwar Zygmunta Augusta) zostały wyłowione zwłoki mężczyzny. Przy ciele policjanci nie znaleźli żadnych dokumentów, czy przedmiotów, które wskazywałyby na to kim jest odnaleziona osoba.

Pomimo pracy funkcjonariuszy, wykorzystania dostępnych możliwości i podjętych wysiłków w celu ustalenia tożsamości mężczyzny, nie udało się zidentyfikować ciała. Dlatego prowadzący tą sprawę postanowili zwrócić się o pomoc m.in. do mieszkańców powiatu elbląskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami pod numerami telefonów: 55 230 17 50 (prowadzący sprawę), 997 lub 112. Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację” znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).

Odnalezione ciało należy do mężczyzny w wieku około 60 lat. Cechą charakterystyczną jest brak paliczka małego palca lewej dłoni.

Źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię