Dąbrowscy wywiadowcy zatrzymali kobietę, która w swoim mieszkaniu na terenie Dąbrowy Górniczej posiadała narkotyki. Policjanci zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Sprawa dąbrowianki znajdzie teraz swój finał w sądzie.

Do zatrzymania dilerki doszło wczoraj w południe na terenie jednego z dąbrowskich osiedli. Stróże prawa wpadli na trop 21-letniej kobiety, podejrzewanej o posiadanie narkotyków i handel nimi.

Narkotyki – więcej wiadomości kryminalnych

Wywiadowcy się nie mylili. W swoim mieszkaniu kobieta rzeczywiście ukrywała narkotyki w metalowej puszce stojącej pod telewizorem. Policjanci przejęli ponad 630 porcji dilerskich amfetaminy oraz 28 działek suszu marihuany. Wywiadowcy zatrzymali mieszkankę Dąbrowy Górniczej i zabezpieczyli narkotyki. Kobieta przyznała się do posiadania środków odurzających. Jej sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Kobiecie za posiadanie znacznych ilości zabronionych substancji grozi maksymalnie nawet 10 lat pozbawienia wolności.

2 KOMENTARZE

  1. Dostają zgłoszenia o narkotykach to policja w 5min przyjeżdża jeśli chodzi okradzieże chociazby samochód zgłasza to policja mówi że nie będzie nawet szukac i mają to gdzies. Faktycznie niezła ta sprawiedliwość. Łapcie morderców i pedofili a nie ludzi którzy handlują narkotykami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię