Policjanci ze zduńskowolskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili w samochodzie narkotyki. Zabezpieczono ponad 130 gramów marihuany i 2,5 grama metaamfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat więzienia.

3 marca 2021 roku przed 13:00 na jednej z dróg w gminie Zduńska Wola funkcjonariusze ogniwa interwencyjnego zatrzymali do kontroli volkswagena. Podejrzewali, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. W pojeździe podróżowało dwóch zduńskowolan w wieku 22 i 21 lat. W trakcie kontroli drogowej zachowywali się nerwowo. Policjanci wyczuli specyficzną woń, która mogła świadczyć o tym, że w pojeździe znajdują się narkotyki.

Podczas przeszukania pojazdu stróże prawa odnaleźli torebki foliowe, w których znajdowało się łącznie ponad 130 gramów marihuany oraz 2,5 grama metaamfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. 22-latek odpowie za posiadanie narkotyków, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast 21-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Prokurator oddał obu mężczyzn pod dozór policji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię