Policjanci z Lesznowoli zatrzymali 44-letniego obywatela Ukrainy, który swoim zachowaniem wzbudził zainteresowanie jednego z mieszkańców osiedla. Na jego oczach mężczyzna z plecaka wyciągnął słoik i usiłował ukryć go w podziemnym garażu. W środku znajdowała się znaczna ilość suszu roślinnego koloru zielono-brązowego.

Policjanci Komisariatu w Lesznowoli otrzymali zgłoszenie od mieszkańca jednego z osiedli, że na terenie przebywa mężczyzna, który od dłuższego czasu błąka się bez celu. Zapytany o cel pobytu przez zgłaszającego, mężczyzna zareagował agresją słowną i oddalił się do jednej z klatek schodowych, a następnie udał się do garażu podziemnego. Zgłaszający udał się za nim i widział, jak mężczyzna wyciąga ze swojego plecaka słoik i chowa go pod jedną ze ścian. Od tamtej pory pilnował podejrzanego w oczekiwaniu na patrol policji.

Policjanci po przybyciu na miejsce, wspólnie udali się do garażu podziemnego, gdzie zgłaszający wskazał miejsce ukrycia słoika przez podejrzanego. W słoiku znajdował się susz roślinny koloru zielono-brązowego. Mężczyzna zapytany przez funkcjonariuszy, czy to jego słoik oraz czy wie, co jest w środku, odpowiedział, że słoik znalazł, a wewnątrz jest marihuana.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna mieszka na tym osiedlu. Udali się z nim w celu przeszukania mieszkania. W mieszkaniu podejrzanego policjanci znaleźli zawiniątko z papieru i folii aluminiowej – w środku znajdował się susz koloru zielono-brązowego oraz 7 sztuk kart sim różnych sieci. W/w rzeczy wraz z telefonem mężczyzny zostały zabezpieczone.

Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym suszu, który został zabezpieczony, dało pozytywny wynik w kierunku marihuany. Mundurowi ujawnili łącznie 24,24 g netto marihuany.

44-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, usłyszał zarzut. Wobec zatrzymanego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Piasecznie.

Źródło: stołeczna policja 

2 KOMENTARZE

  1. Ja p…e, że wam nie wstyd wrzucac takich wysr…ów na portal. Jakbym miał same takie sukcesy w robocie to bym się chyba po miesiącu powiesił. Pogromcy roślin. XDDD Jak tam Jaworek bando matołów bez szkoły? Ma tam któryś z was mature chociaż? XD

  2. Aaa, namierzcie mnie po AJPI. Niech wasi „technicy”, których sam osobiscie często szkolę z ITSec mnie namierzą. XDDDDDDDDDDDDD

    TFU WAM NA RYJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię