archiwum

Pod numer alarmowy zadzwoniła kobieta, która zgłosiła włamanie do piwnicy i poprosiła o pilną interwencję. Jak się okazało, wymyśliła takie zdarzenie, bo podczas oglądania ulubionego serialu nagle poczuła „dziwny lęk”. To nie pierwsze bezpodstawne wezwanie policjantów przez 48-latkę. Za wywołanie niepotrzebnej czynności odpowie przed sądem.

Pod numer 112 zadzwoniła mieszkanka Ełku, który zgłosiła włamanie do piwnicy. Na miejscu policjanci obejrzeli wskazaną piwnicę, jednak nie stwierdzili żadnych prób włamania. Wszystko było w porządku, kłódka była nienaruszona i nikogo w piwnicy nie było. W rozmowie ze zgłaszającą okazało się, że kobieta wymyśliła historię z włamaniem.

48-latka była pod wpływem alkoholu. Stwierdziła, że oglądała serial i nagle poczuła nieuzasadniony „dziwny lęk”, więc postanowiła wezwać policję. Nie potrafiła racjonalnie wyjaśnić, czego właściwie oczekuje od funkcjonariuszy. To nie pierwszy raz, kiedy kobieta bezpodstawnie wezwała policjantów. Tym razem sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię