Policjanci zatrzymali 42-letniego włocławianina, u którego znaleźli w mieszkaniu łącznie kilkaset gramów amfetaminy i marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Trafił pod policyjny dozór.

Kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podejrzewali, że mieszkaniec Włocławka może posiadać w miejscu zamieszkania niedozwolone substancje. Jak się następnie okazało, przypuszczenia te były słuszne. Podczas przeszukania mieszkania 42-latka, policjanci znaleźli podejrzanie wyglądający biały proszek i susz roślinny, które następnie zabezpieczyli do dalszych badań. Wykazały one, że jest to amfetamina o wadze ponad 200 gramów i blisko 30 gramów marihuany.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a następnie mundurowi doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków narkotycznych. Decyzją prokuratora mężczyzna objęty został dozorem policyjnym i odtąd musi stawiać się w komendzie trzy razy w tygodniu. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię