Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego. Mężczyzna jechał samochodem osobowym pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. Dodatkowo w trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli w pojeździe amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których po badaniach dodano jeszcze jazdę pod wpływem środków odurzających.

W dniu 26 września br. w godzinach popołudniowych w Kamieńcu Ząbkowickim uwagę patrolujących ulice mundurowych zwrócił pojazd marki Peugeot. Policjanci zatrzymali więc kierującego do kontroli drogowej. Podejrzenia interweniujących funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy, który podczas rozmowy wykonywał nieskoordynowane ruchy i unikał kontaktu wzrokowego.

Po jego sprawdzeniu policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego prawomocną decyzją organu administracji ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponad to w samochodzie zatrzymanego znaleziono ok. 60 porcji amfetaminy. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, ze 35-latek wsiadł za kierownicę Peugeota pod wpływem środków odurzających. Usłyszał już zarzuty teraz odpowie przed sądem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię