Mundurowi z komisariatu zatrzymali na strefie ekonomicznej mężczyznę, który przewoził samochodem znaczną ilość narkotyków. Nielegalna substancja została zabezpieczona a kierowca zatrzymany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10 pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kruszynie zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleziona została znaczna ilość środków odurzających.

Patrol policyjny, będący na służbie ponadnormatywnej, podczas kontrolowania strefy ekonomicznej na terenie gminy Gromadka, zatrzymał pojazd osobowy, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu legnickiego. Obok mężczyzny, na siedzeniu pasażera, leżał worek z zawartością białej substancji. Podczas sprawdzenia samochodu, pod siedzeniem kierowcy, mundurowi znaleźli jeszcze jedno foliowe opakowanie z podejrzaną substancją.

Testy potwierdziły przypuszczenia policjantów z komisariatu. Zabezpieczona substancja w ilości prawie 400 gram to metamfetamina. 25-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany za różne przestępstwa narkotykowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię