Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 28-latka podejrzanego o udział w obrocie znacznymi ilościami narkotyków. Policjanci znaleźli w mieszkaniu mężczyzny blisko 2,8 kg marihuany, 54 gramów haszyszu oraz kilka gramów kokainy. Zatrzymany przez policjantów 28-latek usłyszał zarzuty, a sąd aresztował go na najbliższe trzy miesiące. Za to przestępstwo może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z gdyńskiej komendy podczas służby zatrzymali do kontroli 28-latka, który jechał osobowym bmw. W trakcie interwencji mundurowi wyczuli z pojazdu intensywny zapach marihuany. Okazało się, że mężczyzna miał w plecaku pięć worków z suszem roślinnym oraz pudełko po telefonie, w którym były schowane pieniądze. Policjanci przeszukali również miejsce zamieszkania podejrzanego i znaleźli blisko 2800 porcji marihuany, 362 porcje haszyszu, 10 porcji kokainy oraz pieniądze w kwocie 5100 zł. Kryminalni przewieźli mężczyznę do policyjnej celi.

28-letni mieszkaniec Gdyni usłyszał zarzut brania udziału w obrocie znaczną ilością narkotyków. Sąd Rejonowy wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu go na okres 3 miesięcy. Zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

  1. Od kiedy kryminalni zatrzymują ot tak, do kontroli? Od tego jest WRD, w nocy oznakowana prewencja, albo nieoznakowani wywiadowcy (czyli też z prewencji). A kryminalnym to się chyba nudziło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię