Kierujący mazdą jechał pod prąd drogą S3 niedaleko Gorzowa. Niebezpieczną jazdę nagrali pasażerowie autokaru, którzy jechali w kierunku Międzyrzecza. Zapis ten został wysłany na skrzynkę „stop agresji drogowej” Lubuskiej Policji, która już zajmując się sprawą ustala dane personalne tego nieodpowiedzialnego kierowcy. Jazda pod prąd to jedno z najbardziej niebezpiecznych zachowań, które w wielu sytuacjach kończy się drogową tragedią.

Niebezpieczną sytuację, do której doszło w piątek /9 września/ na odcinku drogi S3 na wysokości Deszczna /powiat gorzowski/, nagrali pasażerowie autokaru, którzy podróżowali w kierunku Międzyrzecza. Na zapisie wideo bardzo wyraźnie widać, jak kierujący osobową mazdą podąża w tym samym kierunku co autokar ale… drogą przeznaczoną dla kierowców jadących w kierunku Szczecina. Kierowca ten w ogóle nie reagował na to, co dzieje się wokół niego. Nie trudno sobie wyobrazić jakie byłyby konsekwencje czołowego zderzenia, gdyby do tak owego doszło.

Nagranie to już trafiło na specjalną skrzynkę poczty elektronicznej stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl przeznaczoną i powstałą właśnie po to, aby skutecznie docierać do drogowych piratów i eliminować ich z naszych dróg. Sprawą zajmują się policjanci ruchu drogowego zatem dotarcie do tego kierowcy jest tylko kwestią czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię