Policjanci z otwockiej komendy zatrzymali 33-latka, który pobił konkubinę. Pokrzywdzona kobieta doświadczyła licznych obrażeń ciała i strachu. Na dodatek mężczyzna w chwili zatrzymania posiadał narkotyki. Usłyszał zarzuty. Prokurator objął go policyjnym dozorem.

W zeszłą niedzielę wystraszona kobieta, po wyjściu ze szpitala, zgłosiła się do otwockiej komendy. Z jej relacji wynikało, że kilka dni temu jej konkubent wszczął awanturę domową, w trakcie której wyzywał ją słowami wulgarnymi, szarpał za włosy, bił oraz kopał. W wyniku doznanych obrażeń trafiła do placówki medycznej.

Funkcjonariusze, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo przerażonej kobiecie natychmiast udali się pod wskazany adres i zatrzymali agresywnego 33-latka. Ponadto w chwili zatrzymania przy mężczyźnie znaleźli kilka torebek z zawartością substancji koloru brązowego. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczona przez mundurowych substancja to haszysz. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzanemu zostały przedstawione zarzuty naruszenia czynności narządu ciała i rozstroju zdrowia poniżej siedmiu dni oraz posiadania narkotyków. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Za ten haniebny czyn 33-latkowi teraz może grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię