Śródmiejscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju i pobicia mężczyzny, do którego doszło 19 listopada 2017 roku około godz. 2:35 w Warszawie na rogu ulic Świętokrzyska – Mazowiecka, w trakcie którego skradziony został złoty łańcuszek wart około 26 tys. zł. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyzn biorących udział w rozboju i pobiciu proszony jest o kontakt z Policją przy ul. Wilczej 21 w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że około godziny 2.36 na chodniku spotkała się przypadkiem grupa składająca się z 8 mężczyzn oraz trzech kobiet i grupa trzech przyjezdnych mężczyzn. Między dwoma mężczyznami z dwóch grup doszło do wymiany słów. Nagle między kłócącymi się mężczyznami doszło do rękoczynów. Zaczęli się bić. W bójkę szarpiących się mężczyzn włączył się drugi napastnik, mający około 180 cm. wzrostu ubrany w granatową kurtkę, który ciosami od tyłu zaatakował pokrzywdzonego zrywając mu z szyi złoty łańcuch. W wyniku zadanych ciosów pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń twarzy m.in. w postaci złamania kości nosowej.

Prócz sprawcy rozboju wskazanego policjanci poszukują jeszcze dwóch mężczyzn biorących udział w pobiciu pokrzywdzonego. Jest to mężczyzna mający około 170 cm wzrostu, blondyn ubrany w ciemne jeansy, białą koszule z kołnierzykiem i ciemną zimową kurtkę z kapturem obszytym futrem oraz mężczyzna mający około 180 cm wzrostu, bardzo krótko ostrzyżony, ubrany w ciemne jeansy oraz czarną kurtkę.

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, na których widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych. Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu  w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 59 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię