Ilustracja

Bardzo dobrze przeprowadzona akcja przez policjantów z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego i Komisariatu Policji w Myszyńcu pozwoliła na zatrzymanie mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary 6 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został już doprowadzony do Zakładu Karnego.

Na miniony wtorek ostrołęccy policjanci zaplanowali działania skierowane na zatrzymanie mężczyzny, który był poszukiwany. Mieszkaniec powiatu za pobicie ze skutkiem śmiertelnym miał do odbycia karę 6 lat pozbawienia wolności. Akcję przeprowadzili policjanci z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego oraz Komisariatu Policji w Myszyńcu.

Mężczyzna od dłuższego czasu się ukrywał przed wymiarem sprawiedliwości. Pomimo tego policjanci ustalili miejsce jego przebywania, jak się okazało był on u kolegi w jednym z domów na terenie powiatu ostrołęckiego.

W trakcie zatrzymanie mężczyzna był zaskoczony faktem szybkiego ustalenia miejsca jego miejsca pobytu. Przetransportowano go do policyjnego aresztu, skąd po przeprowadzeniu niezbędnych czynności doprowadzono do Zakładu Karnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię