Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak uderza innego mężczyznę po czym pozostawia go na jezdni i odchodzi z miejsca. Dalszy przebieg zdarzenia jest jeszcze bardziej tragiczny. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę z nagrania, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Poznań Stare Miasto dotyczące nie udzielenia pomocy i uszkodzenia ciała.

Do zdarzenia doszło w nocy 28 października br. około godziny 2:24 przy ul. Krysiewicza w Poznaniu. Całe zdarzanie zarejestrowały kamery monitoringu.

Na nagraniu widać jak mężczyzna dwukrotnie uderza pięścią w twarz innego mężczyznę. Pokrzywdzony po zadanych ciosach upada na jezdnię, a napastnik odchodzi z miejsca. Chwilę później po pozostawionym na jezdni mężczyźnie przejeżdża samochód. 21-latek w wyniku odniesionych obrażeń trafił w ciężkim stanie do szpitala.

Policjanci którzy bezzwłocznie zajęli się tą sprawą zabezpieczyli i przeanalizowali wiele godzin nagrań z kamer monitoringu. W wyniku podjętych czynności ustalili kim był kierowca, który przejechał pozostawionego na jezdni mężczyznę. Nie ustalili jednak kim jest mężczyzna, który uderzył 21-latka.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania i zdjęć lub mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, osobiście od pn. do pt.  godz. 8:00 – 14:00 przy ul. Szylinga 2 w Poznaniu lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 156 12 lub numerem alarmowym 997.

Źródło: wielkopolska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię