Zarzut pobicia usłyszał 24- letni mieszkaniec gminy, który w miniony weekend razem z kolegą zaatakował ochroniarza w jednej z ostródzkich dyskotek. Za swoje agresywne zachowanie tłumaczył się będzie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (10.09.2017) wczesnym rankiem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie otrzymali zgłoszenie o pobiciu w jednej z dyskotek na terenie miasta. Na miejscu ustalili, że około godz. 04:00 do klubu chciało wejść kilku mężczyzn. Z uwagi na to, że lokal miał być za chwilę zamknięty a osoby znajdowały się pod znacznym działaniem alkoholu pracownik ochrony nie zezwolił im na wejście do środka. Wówczas jeden z nich, 24- latek, zaatakował ochroniarza. Uderzył go pięścią w twarz, a kiedy pokrzywdzony upadł na ziemię podejrzany razem z kolegą zaczęli go kopać.

Agresywny mieszkaniec gminy Ostróda został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut pobicia. Za popełnione przestępstwo grozi mi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Drugi, agresywny mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem funkcjonariuszy. Nie oznacza to jednak, że uniknie odpowiedzialności za swoje zachowanie. Jak mówią policjanci, zatrzymanie go to tylko kwestia czasu.

Źródło: warmińsko-mazurska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię