archiwum

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który wykręcając rękę sprzedawczyni, spowodował u niej obrażenia ciała. Publikujemy wizerunek, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

AKTUALIZACJA:

Policjanci z pierwszego komisariatu ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie obrażeń ciała sprzedawczyni, do którego doszło 25 kwietnia 2022 r. Sprawca, 25-letni bielszczanin po opublikowaniu jego wizerunku w mediach sam zgłosił się na komisariat. Usłyszał zarzut przestępstwa, za które grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Dziękujemy za pomoc mediom oraz mieszkańcom, którzy licznie odpowiedzieli na nasz apel.

Do zdarzenia doszło w dniu 25 kwietnia 2022 roku około godziny 17.20 w Bielsku-Białej w sklepie sieci Netto przy ulicy Kierowej 11. Nieustalony na chwilę obecną mężczyzna po zrobieniu zakupów wykręcił rękę sprzedawczyni, która prosiła o to, by zaczekał na potwierdzenie dokonanej przez niego transakcji zbliżeniowej. Poszukiwany przez policję sprawca po naruszeniu jej nietykalności cielesnej oddalił się z miejsca zdarzenia, a kobieta w wyniku tego doznała obrażeń ciała.

Policjanci opublikowali wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię