Foto: archiwum

Policjanci wspólnie z prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko czterem mieszkańcom powiatu iławskiego, w wieku 17–23 lata, którzy podejrzani są o to, że udzielali oraz sprzedawali narkotyki małoletnim jak i dorosłym. W najbliższym czasie młodzi mieszkańcy powiatu ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

Policjanci z powiatu iławskiego wspólnie z prokuraturą prowadzili dochodzenie przeciwko mieszkańcom powiatu. Funkcjonariusze podczas czynności operacyjnych ustalili, że jeden z mieszkańców Zalewa sprzedaje narkotyki. Policjanci przeprowadzili postępowanie oraz przesłuchali wielu świadków. W trakcie czynności ustalili, że mężczyzna nie działał sam.

Okazało się, że jego trzej znajomi, w wieku od 17 do 23 lat, również sprzedawali, a także udzielali narkotyki małoletnim jak i dorosłym. Mężczyźni zostali zatrzymani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im łącznie 16 zarzutów. Policjanci ustalili, że mieszkańcy powiatu iławskiego udzielili oraz sprzedali narkotyków za prawie 14 tys. zł.

Mieszkańcy powiatu iławskiego w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

 

Źródło: Warmińsko-Mazurska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię