W miniony piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kazimierzy Wielkiej, przeprowadzili działania operacyjne na terenie województwa świętokrzyskiego. Efektem tej akcji było zatrzymanie 36-letniej mieszkanki powiatu kazimierskiego poszukiwanej od 2011 roku listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Kobieta najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

Kobieta od wielu lat ukrywała się za granicą. Z ustaleń mundurowych wynikało, że przebywała w Niemczech. Poszukiwana była natomiast od 2011 roku za udział między innymi w rozboju oraz kradzieży rozbójniczej, a także za inne przestępstwa.

Wałbrzyscy policjanci działając operacyjnie, ustalili w ostatnich dniach, że kobieta wróciła do Polski. Następnie 25 listopada udali się do jednej z mniejszych miejscowości położonej w województwie świętokrzyskim, w powiecie kazimierskim, gdzie na terenie jednej z posesji zatrzymali ukrywającą się 36-latkę.

Poszukiwana kobieta weekend spędziła w celi tamtejszej komendy, wczoraj natomiast trafiła za kraty aresztu śledczego, skąd następnie zostanie przewieziona do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju. Tam spędzi łącznie dwa lata.

2 KOMENTARZE

  1. Kryminalni ją namierzyli….. Dzięki konfidentom.Poliicja jest potrzebna ale jej skuteczność 98% zasługa lonfidentòw.Trzeba ponieść konsekwencje z psami się nie rozmawia.Proste

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię