archiwum

Dzięki szybkiej reakcji wywiadowców z komendy miejskiej, za uszkodzenie witryny w kontenerze biurowym, odpowie 33-latek z Gdańska. Mężczyzna ze złości na swoją dziewczynę, która go zdradziła, rzucił kamieniem w szybę witryny, powodując straty 1 tysiąca złotych. Alkomat wykazał u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Za uszkodzenie mienia grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w nocy policyjni wywiadowcy otrzymali informację, że na terenie jednej z firm przy ul. Kartuskiej mężczyzna uszkodziła szybę w witrynie, rzucając w nią kamieniem, a następnie uciekł. Podczas przeszukania terenu na jednej ze stacji benzynowych funkcjonariusze zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę. Funkcjonariusze wylegitymowali 33-latka z Gdańska, a następnie go zatrzymali.

Badanie alkomatem wykazało, że był pod wpływem 2 promili alkoholu. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał, że kiedy dowiedział się, że zdradziła go dziewczyna, chcąc wyładować swoją złość, rzucił kamieniem w szybę kontenera. Swoim zachowaniem spowodował straty wartości 1 tysiąca zł.

33-latek z Gdańska noc spędził w policyjnym areszcie, wczoraj usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Za uszkodzenie mienia grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię