Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który rozwoził pizzę. Mimo, że miał prawie promil alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę samochodu i ruszył dostarczyć zamówiony towar. Po drodze został zatrzymany przez policyjny patrol i zakończył rozwożenie pizzy utratą prawa jazdy. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli w jego portfelu narkotyki. W najbliższym czasie o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj w godzinach popołudniowych, w Ząbkowicach Śląskich policjanci zatrzymali do kontroli kierującego samochodem Opel Astra. Mundurowi od 23-latka wyczuli alkohol, w związku z czym sprawdzili jego stan trzeźwości. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w organizmie. W trakcie interwencji w jego portfelu mundurowi znaleźli narkotyki. Mężczyzna tłumaczył się, że je znalazł. W związku z podejrzeniem że mógł prowadzić również pod wpływem środków odurzających została mu pobrana krew do badań.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierowcy, a samochód przekazali osobie przez niego wskazanej, która zobowiązała się zabezpieczyć pojazd. Wkrótce mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię