O dużym szczęściu może mówić 62-letni mieszkaniec Chełma, który kierując samochodem marki Honda zderzył się z sarną. Zwierze w wyniku potrącenia przez kierującego Audi przeleciało przez auto i uderzyło w przednią szybę nadjeżdżającej z naprzeciwka Hondy uderzając bezpośrednio w kierowcę. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Kierowca Audi nie poniósł żadnych obrażeń ciała.

Wczoraj około godziny 11:00 hrubieszowscy policjanci udali się do miejscowości Wereszyn gdzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Jak ustalono na miejscu 38-letni kierowca Audi jadąc w kierunku Dołhobyczowa uderzył w sarnę, która nagle wtargnęła na jezdnię.

Zwierzę w wyniku potrącenia przeleciało na przeciwny pas ruchu i uderzyło w pojazd marki Honda, który jechał w kierunku Hrubieszowa. W wyniku tego zwierze wpadło przez przednią szybę Hondy uderzając bezpośrednio w kierowcę. Jak ustalili policjanci kierujący Hondą to 62-letni mieszkaniec Chełma, który w ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. 38-letni kierowca Audi nie poniósł w wyniku tego zdarzenia żadnych obrażeń ciała.

Źródło: Lubelska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię