archiwum

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przywłaszczenie dwóch rowerów miejskich. Jeden z nich powiadomił policję o tym, że pomiędzy nim, a współlokatorem doszło do awantury. Po wyjaśnieniu sytuacji, policjanci ujawnili w mieszkaniu rower miejski, natomiast po chwili do lokalu przyszedł współlokator, również z rowerem miejskim. Okazało się, że rowery zostały utracone w wyniku przestępstwa. Mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy, gdzie usłyszeli zarzuty karne.

W południe policjanci z Woli zostali wezwani do awantury pomiędzy współlokatorami. Na miejscu w mieszkaniu zastali jednego z mężczyzn, który tłumaczył, że ze współlokatorem doszło do sprzeczki słownej, jednak po kilku minutach wszystko wspólnie wyjaśnili. W trakcie rozmowy mężczyzna zorientował się, że obok w pokoju stoi rower miejski, zamknął drzwi licząc, że umknie to uwadze policjantów. Pomylił się, mundurowi od razu to spostrzegli rower i rozpytali mężczyznę na tę okoliczność. Tłumaczył on, że znalazł rower i zabrał go do domu bo chciał sobie trochę nim pojeździć. Po chwili do mieszkania przyszedł współlokator, również prowadząc rower miejski. Okazało się, że jednoślady zostały utracone w wyniku przestępstwa.

Mężczyźni w wieku 45 i 28 lat zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy, rowery zostały zabezpieczone. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty przywłaszczenia, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię