Kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat grozić może kobiecie podejrzanej o uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 sztuki w różnym stadium rozwoju. Kobieta twierdziła, że uprawia ziele na własne potrzeby. 38-latka odpowie również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w jej organizmie.

Policjanci  z Ogniwa Prewencji Komisariatu II Policji  w Jeleniej Górze  bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 38-letnią kobietę podejrzaną o uprawę konopi indyjskich oraz za jazdę w stanie nietrzeźwości.

21 września br. w nocy policjanci udali się na zgłoszenie, z którego wynikało, że  kobieta przyjechała samochodem pod posesję, awanturując się zastawiła wjazd i wyjazd z niej grożąc, iż spali dom w którym mieszka były jej kolega, który przed laty ją skrzywdził.
W trakcie czynności mundurowi wyczuli od 38-latki wyraźną woń alkoholu oraz przyjazd kobiety zarejestrowały kamery znajdujące się na posesji. Mieszkanka powiatu karkonoskiego przyznała się że przed wyjazdem wypiła dwa drinki aby dodać sobie otuchy. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1 promil alkoholu w jej organizmie.

Podczas rozmowy z funkcjonariuszami kobieta przyznała się że uprawia krzewy konopi i ma je na własne potrzeby. Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania informacje potwierdziły się. Policjanci zabezpieczyli 4 sztuki  konopi indyjskich w różnym stadium rozwoju.
Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię