Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w powiecie chełmskim w miejscowości Wołkowiany. Kierujący volkswagenem passatem uderzył w stojące na poboczu bmw, po czym dachował. Sprawca wypadku uciekł pieszo z miejsca pozostawiając rannego pasażera. Niestety pomimo udzielonej w szpitalu pomocy medycznej, 35-latek zmarł. Dziś rano policjanci zatrzymali 34-latka, który najprawdopodobniej kierował volkswagenem. Gdy wytrzeźwieje, będą wykonywane z nim czynności procesowe.

Do tego wypadku doszło w niedzielę około godz. 21.30 w miejscowości Wołkowiany gm. Żmudź. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw jadąc drogą wojewódzką zatrzymał się na poboczu drogi. Po chwili w bok jego pojazdu uderzył nadjeżdżający z tyłu volkswagen passat. W wyniku uderzenia volkswagen odbił się i dachował zjeżdżając na pole.

W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił pasażer volkswagena, który wypadł z pojazdu. Niestety życia 35-latka nie udało się uratować. Kierujący passatem po wypadku oddalił się z miejsca. Policjanci zabezpieczyli pozostawiony na miejscu pojazd sprawcy.

Wstępne ustalenia wskazywały, że użytkownikiem volkswagena jest 34-letni mieszkaniec gm. Żmudź. Przez całą noc trwały jego poszukiwania. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. Dziś w godzinach rannych został zatrzymany. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie chełmskiej komendy. Gdy wytrzeźwieje będą wykonywane z nim dalsze czynności procesowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię