Łęczyńscy policjanci zatrzymali złodzieja wózka widłowego, który podczas ucieczki swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie. Jak się okazało 29-latek kierował skradzionym wózkiem będąc pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo miał orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Wczoraj dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Brzeziny nietrzeźwy kierujący wózkiem widłowym wjechał do rowu. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci, którzy zastali nietrzeźwego kierującego oraz uszkodzony wózek widłowy znajdujący się w przydrożnym rowie. W wyniku badania stanu trzeźwości okazało się, że 29-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie oraz dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Łęczyńscy mundurowi ustalili, że wózek widłowy o wartości 7,5 tys. zł został skradziony z terenu jednego ze sklepów znajdujących się na terenie gminy Puchaczów. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników, ukradł pojazd, a następnie zaczął uciekać drogą krajową w kierunku Cycowa.

Nieodpowiedzialny 29-latek został zatrzymany i osadzony w  policyjnym areszcie. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za szereg przestępstw, których się dopuścił.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię