Policjanci z Tworoga zatrzymali 42-latka, który w czasie domowej awantury groził siekierą swojemu 16-letniemu synowi i przywłaszczył należący do żony laptop. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu. Sprawca dzisiaj usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Teraz agresor może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w miejscowości Hanusek. W jednym z domów doszło do awantury, podczas której 42-latek, trzymając w ręku siekierę, groził śmiercią swojemu 16-letniemu synowi. Od ciosu 16-latka uchroniły drzwi, które trzymał, nie pozwalając wejść agresorowi do środka mieszkania. Po pewnym czasie furiat uciekł.

Policjanci ustalili, że w dniu awantury 42-latek zabrał należący do żony laptop, wart prawie tysiąc złotych, i sprzedał go w pobliskim lombardzie. Stróże prawa, wiedząc jak wygląda mężczyzna, rozpoczęli jego poszukiwania. Kilka minut później agresor był już w rękach mundurowych. Okazało się, że 42-latek jest pijany. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Kryminalni z Tworoga odzyskali również laptop należący do jego żony. Mężczyzna, za groźby i przywłaszczenie sprzętu, może spędzić w więzieniu nawet 3 lata.

Źródło: Śląska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię