Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali mężczyznę, który siedział za kierownicą samochodu stojącego na przejściu dla pieszych. 31-latek był przekonany, że znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1.7 promila alkoholu.

W niedzielny poranek jeden z policjantów z komisariatu w Łaziskach Górnych pełnił służbę wraz ze strażnikiem miejskim. Podczas przejazdu ulicą św. Barbary, tuż przy przejściu dla pieszych, mundurowi zauważyli stojący samochód z włączonym silnikiem. Kiedy podeszli do siedzącego za kierownicą mężczyzny okazało się, że ten nie do końca jest świadomy tego, co się dzieje. 31-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej był pewien, że jest w swoim mieście i nie potrafił logicznie wytłumaczyć dlaczego pojazd stoi w tym miejscu.

Interwencję wsparli więc policjanci z mikołowskiej drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek jest pijany. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny, a samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Śledczy będą teraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz to, czy mieszkaniec Dąbrowy Górniczej prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię