Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 34-letni mieszkaniec Radomia za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości, go którego doszło kilka dni temu na ulicy Grzecznarowskiego.

Tydzień temu po północy dyżurny radomskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na ulicy Grzecznarowskiego w Radomiu. Pojazd marki bmw, którym kierował 34-letni mieszkaniec Radomia jechał od ul. PCK w kierunku Jana Pawła. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. W wyniku zdarzenia 34-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, natomiast drugi z mężczyzn jadących tym samochodem – jego brat zginął na miejscu. Kierujący w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Badanie wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym w stanie nietrzeźwości i kierowania pod wpływem alkoholu. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: Mazowiecka Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię