Do 4,5 roku pozbawienia wolności grozi kierowcy, który będąc pod wpływem alkoholu spowodował wypadek w miejscowości Baran, gmina Firlej. Obaj uczestnicy wypadku z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Dyżurny lubartowskiej komendy informację o zdarzeniu otrzymał w sobotę po godzinie 14:25. Do wypadku doszło w miejscowości Baran w gminie Firlej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 45-letni kierujący BMW na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Doszło do wywrócenia samochodu. W wyniku tego zdarzenia, kierowca oraz 39-letni pasażer odnieśli obrażenia ciała. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że ma on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

45-letni mieszkaniec gminy Firlej odpowie przed sądem za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie wypadku w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała. Grozi mu kara nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności i wysoka  grzywna.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię