Jarosławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 49-latka, który mając blisko 2 promile, kierował koparką. Mężczyzna, w Boratynie spowodował kolizję drogową z dwoma pojazdami i motocyklem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 16 maja po godz. 17, oficer dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał informację, o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Boratynie. Na miejsce zostali skierowani policjanci z wydziału ruchu drogowego. Tutaj wstępnie ustalili, że podczas jazdy kierujący koparką, 49-letni mieszkaniec gminy Chłopice, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Daimler Chrysler. Następnie w wyniku zderzenia, samochód został zepchnięty koparką, na jadącego za nim fiata punto, a ten najechał na jadący za nim motocykl marki Junak.

W wyniku tego zdarzenia do szpitala został przewieziony kierujący pojazdem marki Daimler Chrysler. Pozostali uczestnicy nie doznali obrażeń. Pracujący na miejscu funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 49-latka. Jak się okazało, miał on prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za spowodowanie kolizji drogowej i kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię