Policjanci ruchu drogowego wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, jaki miał miejsce dzisiaj rano w miejscowości Piotrków Drugi. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący samochodem marki BMW podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do dachowania. Kierowca i pasażer trafili do szpitala. Obaj byli pijani.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 5:10 na DW835 w miejscowości Piotrków Drugi. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki BMW w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego doszło do dachowania samochodu. Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierowca samochodu oraz jego pasażer. Mężczyźni w wieku 23 i 22 lat zostali przewiezieni do szpitala. Wstępne testy wskazują, że obaj byli pijani. W trakcie czynności pobrano od nich krew do dalszych badań.

W wyniku zdarzenia droga została zablokowana na kilka godzin. Policjanci prowadzili oględziny i zabezpieczali ślady. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię