Ziębiccy policjanci zatrzymali kolejną osobę za posiadanie narkotyków. 38-latek w kieszeni spodni miał woreczek z marihuaną. Teraz za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

Zgłoszenie jakie po godzinie 18 w dniu 20 września otrzymali policjanci dotyczyło mężczyzny, który na jednej z głównych ulic w Ziębicach miał rzucać kamieniami w przejeżdżające pojazdy. Zgłaszający ocenił jego zachowanie jako co najmniej „dziwne”. Funkcjonariusze od razu zauważyli 38-latka, który wymachiwał rękoma oraz niszczył zieleń. Zachowywał się jakby był pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Kiedy policjanci podeszli by z nim porozmawiać, oświadczył, że ktoś go goni, jednak jego wypowiedzi były chaotyczne i pozbawione sensu. Mundurowi od razu wyczuli od mieszkańca powiatu ząbkowickiego alkohol oraz bardzo wyraźny zapach marihuany. 38-latek miał ją również w woreczku w kieszeni spodni. Został zatrzymany za posiadanie środków odurzających. Teraz zarówno za popełnione wykroczenia jak również posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię