ilustracja

Policjanci międzyrzeckiego komisariatu zatrzymali 38-letniego kierowcę opla podróżującego „na podwójnym gazie”. Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu, dodatkowo kierował samochodem ze złamaną nogą. Nie posiadał też uprawnień do kierowania. Informację o kierowcy mundurowi otrzymali od świadka zdarzenia.

W piątek dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego kierowcy. Z informacji wynikało, że siedzący za kółkiem opla mężczyzna podróżuje prawdopodobnie pod wpływem alkoholu i ze złamaną nogą. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic miasta. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Na ulicy Pocztowej mundurowi zauważyli odpowiadający opisowi samochód. Kierowca zatrzymany został do kontroli drogowej. Wówczas okazało się, że za kierownicą opla siedzi 38-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Urządzenie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna poruszał się o kulach, gdyż jak oświadczył miał złamaną nogę.
Na miejscu mundurowi ustalili dodatkowo, że 38-latek nie posiada uprawnień do kierowania, a auto którym podróżuje nie ma badań technicznych. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Warto podkreślić, że informacje o nietrzeźwym mundurowi otrzymali od świadka zdarzenia. Dziękujemy za obywatelską postawę przypominając, że nietrzeźwi „za kółkiem” stanowią śmiertelne zagrożenie zarówno dla siebie jak też innych na drodze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię