Zarzutami uszkodzenia ciała oraz, między innymi, nakazem opuszczenia lokalu, zakończyła się interwencja w jednym z mieszkań na terenie Łazisk Górnych. Pijany mężczyzna nie szczędził żonie negatywnych emocji. Kopał po całym ciele, wybił też dwa zęby. Grozi mu do 2 lat więzienia

We wtorek (23 lutego) policjanci łaziskiej jednostki pilnie zostali wezwani do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych. 52-letnia kobieta została zaatakowana przez swojego pijanego męża. Na miejscu mundurowi zastali agresora oraz jego ofiarę. Okazało się, że życiowy partner, który nadużywa alkoholu wpadł w furię i nie szczędząc żonie negatywnych emocji kopał po całym ciele, bił pięściami, aż w końcu uderzył ją w twarz taboretem. Kobieta doznała licznych obrażeń ciała, straciła też dwa zęby.

Policjanci natychmiast zatrzymali 53-latka. Z udziałem technika kryminalistyki w mieszkaniu wykonano oględziny i zabezpieczono materiał dowodowy. Poszkodowana nie wymagała hospitalizacji.

Agresor dziś rano usłyszał policyjne zarzuty, a następnie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie. Łaziscy policjanci złożyli tam wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych, między innymi, nakazu opuszczenia lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Prokurator przychylił się do jego treści. Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu swojej żony 53-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię