Golubsko-dobrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w miejscowości Nowa Wieś gm. Ciechocin. Na skutek uderzenia autem w drzewo zgineło dwóch pasażerów, kierujący z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

W piątek, 29.09.2017r. około godziny 15.00 dyżurny golubsko-dobrzyńskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Nowa Wieś gm. Ciechocin, na drodze powiatowej nr 2121C. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, które przy użyciu specjalistycznego sprzętu wydostały uwięzionych w pojeździe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym VW 28-letni mieszkaniec gm. Ciechocin po wyjściu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniósł 20-letni pasażer, natomiast drugi 25-letni pasażer zmarł pomimo akcji reanimacyjnej podjętej przez ratowników lotniczego pogotowia ratunkowego. Kierujący pojazdem z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala.

Jak ustalili policjanci kierowca był nietrzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Na czas czynności wyznaczono objazd.

Źródło: Kujawsko-Pomorska Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię