Łomżyńscy policjanci zatrzymali nieletniego, który jest podejrzewany o to, że jadąc samochodem uszkodził dwa znaki drogowe oraz zaparkowane renault. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz 15-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj po 18, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży otrzymał informację, że na jednej z ulic Łomży doszło do kolizji. Zgłaszający dodał, że kierowca hondy uszkodził dwa znaki drogowe oraz zaparkowane renault. Po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Przybyły na miejsce patrol ustalił rysopis sprawcy i rozpoczął jego poszukiwania. Już po kilku minutach podejrzewany został zatrzymany na jednej z przyległych ulic. Okazał się nim 15-latek. Z ustaleń policjantów wynika, że nieletni, bez wiedzy rodziców, wziął ich samochód i jeździł nim po mieście. W trakcie dalszych czynności okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że miał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz 15- latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię