Zambrowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą. Wpadła, bo wyrzuciła przez okno puszkę po piwie. Nie wiedziała, że jadą za nią policjanci. Okazało się, że kierowała pojazdem mając blisko promil alkoholu w organizmie. 33-latka straciła prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wieczorem na Alei Wojska Polskiego w Zambrowie doszło do nietypowej sytuacji. Kierowca w trakcie jazdy wyrzucił przez okno puszkę po piwie. Nie spodziewał się, że jadą za nim policjanci z zambrowskiej „patrolówki”. Okazało się, że za kierownicą hondy siedziała 33-latka. W trakcie rozmowy mundurowi wyczuli od niej alkohol. Badanie alkomatem nie pozostawiło wątpliwości. Wykazało blisko promil alkoholu w jej organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie również za popełnione wykroczenie.

Po raz kolejny, apelujemy do kierowców, aby nie wsiadali za kierownicę po spożyciu alkoholu. Reaguj, kiedy podejrzewasz, że kierowca jest nietrzeźwy lub widzisz jak pijana osoba wsiada za kierownicę. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię