Blisko pół kilograma suszu marihuany zabezpieczyli wczoraj kryminalni z Bełżyc. Funkcjonariusze odnaleźli narkotyki u 35-letniego mieszkańca gminy Konopnica, który akurat dosuszał rośliny konopi. Sprawca usłyszał zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości narkotyków. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury.

Wczoraj policjanci z komisariatu w Bełżycach przeprowadzili przeszukanie jednej z posesji na terenie gminy Konopnica. Z informacji operacyjnych wynikało, że mieszkający tam 35-latek może być w posiadaniu znacznych ilości marihuany.

Podczas przeszukania mundurowi w jednym z pokoi znaleźli częściowo wysuszone rośliny konopi. Mężczyzna rozwiesił je na sznurku nad łóżkiem. Łącznie po przeważeniu okazało się, że funkcjonariusze zabezpieczyli blisko pół kilograma suszu. Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany. 35-latek usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznych ilości marihuany. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zapadnie decyzja w przedmiocie środka zapobiegawczego. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię