Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w czasie domowej awantury ugodził nożem swojego ojczyma. 53-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Za usiłowanie zabójstwa sprawcy grozi dożywotni pobyt w więzieniu.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w jednym z domów w Bielsku-Białej przy ul. Górskiej. Mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni na tle rozliczeń finansowych. W czasie awantury 32-latek zaatakowała ojczyma nożem i ugodził go w plecy. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Interweniujący policjanci obezwładnili napastnika i zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Sprawca trzeźwiał w policyjnym areszcie. Dzisiaj zatrzymany usłyszy zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. W przeszłości był on już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

Źródło: śląska policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię