Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny podejrzewanego o napaść 13-letniej dziewczynki, do której doszło 18 maja w lasku przy ulicy Lechickiej. Został sporządzony portret pamięciowy napastnika. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek, prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu na Północy prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło 18 maja br. między 17:20-17:30 w lasku przy ulicy Lechickiej na wysokości przejścia dla pieszych przy zajezdni autobusowej na os. Wichrowe Wzgórza. Niezidentyfikowany mężczyzna w wieku ok. 40 lat i wzroście 190-195 cm zaczepił 13-letnią dziewczynkę, po czym ją uderzył. Napaść miała podłoże seksualne.

Mężczyzna jest normalnej budowy ciała, ma brązowo-szare włosy, bardzo wąskie usta, nos z widocznymi śladami po złamaniu, niski głos. W dniu zdarzenia był ubrany w koszulkę koloru czerwonego z białymi napisami w języku angielskim, spodnie dresowe koloru ciemnoniebieskiego i ciemne, sportowe buty.

Poniżej prezentujemy portret pamięciowy. Osoby, które rozpoznają tego człowieka, prosimy o kontakt z policjantami pod numerami telefonów 61 84 14611, 997 czynnymi całą dobę.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Poznaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię