archiwum

Mokotowscy dzielnicowi zatrzymali 49-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Szubinie do odbycia kary 2 lat więzienia za seksualne wykorzystanie nieletniego. Mężczyzna został wylegitymowany przez mundurowych, ponieważ spał nietrzeźwy w pobliżu jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Cieszyńskiej. W trakcie legitymowania okazało się, że unika więzienia. Skazany trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe lata.

W 2017 roku męźczyzna został skazany przez Sąd Rejonowy w Szubinie w województwie kujawsko-pomorskim za obcowanie z nieletnią na 2 lata pozbawienia wolności. Nie zgodził się jednak z wyrokiem i nie zamierzał zgłosić się do zakładu karnego w wyznaczonym terminie. Wymeldował się ze stałego miejsca zamieszkania i podjął decyzje o wyjeździe. Mężczyzna przez dłuższy czas prowadził migracyjny tryb życia. Zmieniał często miejsce pobytu i unikał przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Takim sposobem przywędrował do stolicy.

Po spożyciu niemałej dawki alkoholu zmógł go sen. Spoczął na trawniku pod budynkiem mieszkalnym przy ul. Cieszyńskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkańcy wezwali policjantów. Kilka minut później na miejscu pojawili się dzielnicowi. Zbudzili 49-latka. W trakcie legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i powinien być w zakładzie karnym. Został on zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia po wytrzeźwieniu policjanci przewieźli go do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe 2 lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Podaj imię